4. Wyzwanie Kylie Jenner

Chyba najgłupszy trend 2015 roku. Siostra Kim Kardashian jest jedną z najbardziej krytykowanych młodych gwiazdek na świecie, a tym razem jej nazwiskiem opisany został pewien challenge. Jako, iż Świat oszalał na punkcie dużych ust, warto było to jakoś podkreślić …no właśnie.

Wyzwanie opierające się na próbie odtworzenia pełnych ust telewizyjnej gwiazdy Kylie Jenner. Internauci w celu uzyskania pełnych (lub może raczej spuchniętych) ust, używają butelki lub kieliszka, zakrywają tym usta, wyciągając całe powietrze z naczynia. Takie działanie powoduje tymczasowy napływ krwi do ust, co powoduje opuchliznę. Siniaki, powstawanie pęcherzy, a nawet infekcja, która wymagałaby użycia antybiotyków, mogłaby nastąpić w wyniku tak agresywnego odsysania. Siniaki mogą utrzymać się od siedmiu do dziesięciu dni. Jeśli ktoś jest podatny na opryszczkę, wyrządza sobie dużą krzywdę uszkadzając wrażliwą skórę. Ranią także tkankę tłuszczową, kolagen i elastynę – białka, które nadają ustom jędrność i pulchność. Efekt takich ust utrzyma się do 24 godzin.

Tam, gdzie coś robi popularność, ktoś musi zacząć zarabiać. To, że kiedy ktoś postanowi na tym zarabiać, było tylko i wyłącznie kwestią czasu. Firma Fullips wprowadziła swego czasu na rynek specjalne „narzędzia” służące do bezbolesnego powiększania ust, którego to efekt można było obserwować przez kilka godzin po, nazwijmy to „zabiegu”. Kwota urządzenia to jedyne 20 dolarów i sprzedawała się należycie.

1
2
3
4
5
PODZIEL SIĘ