2. Maybelline, Fit Me!

Powstały dwie wersje tego podkładu – wersja matowa i wersja rozświetlająca. Obie mają bardzo dobre oceny na stronie producenta, 4 gwiazdki na 5.

Wersja matowa podkładu jest na pewno popularniejsza i sprawdza się lepiej przy wymagającej cerze. Krycie jest  mocne, jednak podkład nie jest na bazie oleju, dzięki czemu nie jest ciężki. W polsce dostępne jest 6 odcieni, a najjaśniejszy odcień podkładu, 105, wpada w żółto-beżowe tony ale jednak jak na najjaśniejszy odcień jest dość ciemny i na pewno nie przypadnie do gustu typowym ‘bladziochom’. Podkład ma dość nieprzyjemny zapach i może oksydować.

Podkład jest polecany dla cer tłustych, mieszanych, i normalnych, dlatego, że jest matujący. Wersja rozświetlająca natomiast została stworzona dla cer normalnych i suchych, jednak kompletnie nie nadaje się na większe imprezy, gdyż jego trwałość nie powala, a krycie jest bardzo słabe. Cena podkładu oscyluje pomiędzy 15 zł a 30 zł. Warto go przetestować, podkład uzyskał wiele zadowolonych i wiernych fanek.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
PODZIEL SIĘ