1.L’oreal, True Match

Podkład cieszy się swoją popularnością głównie z powodu bardzo szerokiej gamy kolorystycznej, co najmniej 28 kolorów, trudno jest nie znaleźć czegoś dla siebie.

Podkład idealnie sprawdzi się na co dzień, jest lekki o średnim kryciu, które można budować, ma w sobie małe drobinki, które bardzo ładnie rozświetlają twarz. Producent zapewnia, że podkład dopasowuje się do cery. Trudno jest stwierdzić, czy ta technologia faktycznie działa, jednak jest to jeden z tych przyjaznych podkładów, które nie oksydują. Podkład po nałożeniu zastyga, jednak nie tworzy płaskiego matu, ma lekko satynowe wykończenie. Większość użytkowniczek zachwala ten podkład, oceny ma bardzo dobre (4 gwiazdki na 5 na stronie producenta) jak na produkt drogeryjny. Latem sprawdza się bardzo dobrze ze względu na drobinki rozświetlające i jego lekkość, nie odznacza się na twarzy i nie tworzy efektu ‘maski’.

Podkład dobrze się sprawdza przy każdego rodzaju cery, jednak trzeba brać pod uwagę to, że ma tendencje do podkreślania suchych skórek.

Wielką zaletą tego podkładu jest na pewno wybór, jednak w Polsce dostępne jest tylko 9 odcieni, a co gorsze – najpopularniejszy odcień dla kobiet o żółtej tonacji, W1, jest niedostępny. Cena wacha się od 23 zł do 66 zł, dlatego najbardziej opłacalną opcją jest zakup przez internet, a może też znajdzie się kolor którego w Polsce nie da się upolować.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
PODZIEL SIĘ