Pewnie wielu z was niejednokrotnie borykało się z problemem, gdzie wybrać się podczas wakacji. Decyzja o tyle trudniejsza do podjęcia kiedy na upragniony urlop wybieramy się z całą rodziną. Naturalnie, chcemy wypocząć, ale pamiętamy także o tym by zapewnić maksimum atrakcji naszym pociechom. W związku ze zbliżającymi się wakacjami, zaprezentujemy wam najlepsze miejsca jakie tylko wymarzyć możecie sobie na spędzenie wspólnych, rodzinnych wakacji.

10. Bałtyk

sea-1313540_1280

Naszą wspólną wędrówkę między najlepszymi miejscówkami na rodzinne wypady rozpoczniemy od własnego, polskiego podwórka. Nie będzie pewnie zaskoczeniem, że na starcie przeniesiemy się na północ kraju, tj. nad sam Bałtyk. To bez wątpienia jedno z najczęściej odwiedzanych regonów w Polsce i jako taki jest świetną alternatywą dla osób nie przepadających za wyjazdami zagranicznymi.

Nad morze jeżdżą wszyscy, jest tu stosunkowo blisko i nader bezpiecznie. Nawet z porozumieniem się z innymi nie będziemy mieć najmniejszych problemów, w przeciwieństwie do wyjazdów zagranicznych. Jedynym czynnikiem, którego przewidzieć nie możemy to pogoda, a ta nad polskim morzem bywa wysoce wybredna i nieprzewidywalna, a na deszcz natrafimy tu częściej niż na brak życzliwości tutejszych mieszkańców.

Plaża oczywiście zachęcać będzie do spacerów, nawet podczas niekorzystnej pogody. Dodatkowo, dzieciaki będą zachwycone wizytą w latarni lub na statku piratów. Praktycznie w każdym hotelu oraz ośrodku wypoczynkowym znajdują się parki, place zabaw i inne atrakcje skierowane do najmłodszych.

[post_pagination]

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
PODZIEL SIĘ